RRETH SHBA

Ora Watch, Ltd.currently prodhon produkte të cilësisë së lartë mbi dhjetë years.We të trajtuar çdo gjë nga fund të lartë pjesëve përbërëse të prodhimit të plotë të prodhimit OEM të parë nga fillimi deri finish.We mund të trajtojë të gjitha të prodhimit tuaj OEM / ODM, dhe të shikojnë private etiketë duhet me besimi.

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

pajtohem
WhatsApp Online Chat!